ELZA350ELL471MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELZA350ELL471MJ16S
JLCPCB Part #
C1582315
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 35V 4000hrs@105℃ 470uF 49mΩ 5mm 620mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS