EKZE250ELL470ME11D
MFR.Part #
EKZE250ELL470ME11D
JLCPCB Part #
C1582008
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 300mΩ 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS