EKY-500ELL271MJ20S
MFR.Part #
EKY-500ELL271MJ20S
JLCPCB Part #
C1581274
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 270uF 50V 5mm 610mA@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS