EKYB800ELL391MK25S
MFR.Part #
EKYB800ELL391MK25S
JLCPCB Part #
C1581273
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 390uF 39mΩ 5mm 80V 810mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS