EKY-100ELL122MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-100ELL122MJ20S
JLCPCB Part #
C1581166
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 1200uF 46mΩ 5mm 6000hrs@105℃ 840mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS