EKZE500ELL681MK30S
MFR.Part #
EKZE500ELL681MK30S
JLCPCB Part #
C1580489
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.716A@120Hz 12.5mm 21mΩ 5000hrs@105℃ 50V 5mm 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS