EKMG500ELL220ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG500ELL220ME11D
JLCPCB Part #
C1580296
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm 65mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS