ELXY350ELL102MK30S
MFR.Part #
ELXY350ELL102MK30S
JLCPCB Part #
C1580138
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 1000uF 12.5mm 30mΩ 35V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS