EKMQ251VSN331MQ25S
MFR.Part #
EKMQ251VSN331MQ25S
JLCPCB Part #
C1580035
Package
Plugin,D25.4xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 250V 27mm 330uF ±20% 插件,D25.4xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS