EGXF401ELL200MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF401ELL200MK20S
JLCPCB Part #
C1579772
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 204mA@120Hz 20mm 20uF 3000hrs@125℃ 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS