RI40-2W-270KΩ ±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
RI40-2W-270KΩ ±5% T
JLCPCB Part #
C155711
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1kV 270kΩ 2W ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS