EKYC350ELL821MJ20S
MFR.Part #
EKYC350ELL821MJ20S
JLCPCB Part #
C1575741
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.164A@120Hz 10mm 21.5mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 65mΩ@100kHz 820uF ±20% 插件,D10xL21.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS