PTGL05AR151H8P52B0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PTGL05AR151H8P52B0
JLCPCB Part #
C1562562
Package
Plugin
Description
-10℃~+60℃ 150Ω 200mA 265V 35mA 5mm 65mA 6mm 700mW 插件 Resettable Fuses ROHS