DE1B3RA221KA4BP01F
MFR.Part #
DE1B3RA221KA4BP01F
JLCPCB Part #
C161012
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 300V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS