EFR32BG12P432F1024GL125-C
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
EFR32BG12P432F1024GL125-C
JLCPCB Part #
C1558330
Package
BGA-125
Description
-40℃~+85℃ -95dBm 1.8V~3.8V 19dBm 2.4GHz 2Mbps 8.4mA 8.5mA Bluetooth、802.15.4 SPI、UART、I2C、I2S BGA-125 RF Transceiver ICs ROHS