MAX15004AAUE/V+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX15004AAUE/V+
JLCPCB Part #
C1530159
Package
TSSOP-16-EP
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 15kHz~500kHz 4.5V~40V 50% SEPIC、Boost、Flyback TSSOP-16-EP AC-DC Controllers and Regulators ROHS