MAX4311EEE+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX4311EEE+
JLCPCB Part #
C1523056
Package
QSOP-16-150mil
Description
-40℃~+85℃ -5.25V~-2V、2V~5.25V 10.5V 120mA 14nV/√Hz@10kHz 2uA 345MHz 4 430V/us 4V~10.5V 5mV 6.9mA 7uA 7uV/℃ 95dB Rail-to-Rail Output QSOP-16-150mil Operational Amplifier ROHS