SMMS1040-330M
MFR.Part #
SMMS1040-330M
JLCPCB Part #
C149598
Package
SMD,11.5x10mm
Description
3.5A 33uH 5A 92mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS