EC0410-332K
MFR.Part #
EC0410-332K
JLCPCB Part #
C19633471
Description
3.3mH 30@0.252MHz 35mA 38Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS