SMMS1350-150M
MFR.Part #
SMMS1350-150M
JLCPCB Part #
C149519
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
10A 15uH 32mΩ 6A ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS