1.5KE110CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE110CA-TP
JLCPCB Part #
C1513025
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@1ms 10A 116V 152V 5uA 94V Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS