P6KE540A-TP
MFR.Part #
P6KE540A-TP
JLCPCB Part #
C1513017
Description
-55℃~+175℃ 1uA 459V 540V 600W@8/20us 690mA 870V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS