5.0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C1509133
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 128.5A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS