ESMG250ETD102MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG250ETD102MJ20S
JLCPCB Part #
C1498440
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25V 5mm 955mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS