EKMG160ELL332MJ40S
MFR.Part #
EKMG160ELL332MJ40S
JLCPCB Part #
C1498392
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 16V 3300uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS