EKYB630ELL821MK35S
MFR.Part #
EKYB630ELL821MK35S
JLCPCB Part #
C1498172
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 22mΩ 5mm 63V 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS