EKY-160ELL471MH15D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-160ELL471MH15D
JLCPCB Part #
C1498043
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 3.5mm 420mA@120Hz 470uF 7000hrs@105℃ 87mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS