RC-02K913JT
MFR.Part #
RC-02K913JT
JLCPCB Part #
C1161
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS