MBRF10200CT
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBRF10200CT
JLCPCB Part #
C139689
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 128A 1mA@200V 200V 5A 910mV@5A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS