VHF201209H56NJT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- VHF201209H56NJT
- JLCPCB Part #
- C139278
- Package
- 0805
- Description
- 300mA 56nH 800mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS