CMI160808J5R6KT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMI160808J5R6KT
JLCPCB Part #
C139205
Package
0603
Description
1.55Ω 12@4MHz 22MHz 5.6uH 5mA Multilayer inductor、High-frequency inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS