CBW321609U501T
MFR.Part #
CBW321609U501T
JLCPCB Part #
C139201
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 200mΩ 2A 500Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS