W-3962S05P-0001
MFR.Part #
W-3962S05P-0001
JLCPCB Part #
C138455
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5A 5P 7.8mm 9.2mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 VH 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS