NKNP-3W-0.02Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
NKNP-3W-0.02Ω±5% T
JLCPCB Part #
C138374
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+255℃ 0.02Ω 300V Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS