SMNR6045-470MT
MFR.Part #
SMNR6045-470MT
JLCPCB Part #
C135307
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.4A 260mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS