SMNR6045-220MT
MFR.Part #
SMNR6045-220MT
JLCPCB Part #
C135305
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 115mΩ 2.05A 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS