SMNR5040-150MT
MFR.Part #
SMNR5040-150MT
JLCPCB Part #
C135291
Package
SMD,5x5mm
Description
115mΩ 15uH 2A 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS