SMNR5040-6R8MT
MFR.Part #
SMNR5040-6R8MT
JLCPCB Part #
C135290
Package
SMD,5x5mm
Description
2.9A 2.9A 56mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS