752081103GP
MFR.Part #
752081103GP
JLCPCB Part #
C1362864
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
10kΩ 7 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS