752103222GP
MFR.Part #
752103222GP
JLCPCB Part #
C1362224
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 160mW 2.2kΩ 5 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS