752103220GP
MFR.Part #
752103220GP
JLCPCB Part #
C1365014
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 160mW 22Ω 5 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS