767141122GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767141122GP
JLCPCB Part #
C1361996
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
1.2kΩ 100mW 13 14 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS