768161124GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768161124GP
JLCPCB Part #
C1361969
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100mW 120kΩ 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS