752101331GP
MFR.Part #
752101331GP
JLCPCB Part #
C1361941
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 330Ω 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS