752203101GP
MFR.Part #
752203101GP
JLCPCB Part #
C1361887
Package
SMD-20P,2x14.4mm
Description
10 100Ω 160mW 20 ±2% ±200ppm/℃ SMD-20P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS