752163470GP
MFR.Part #
752163470GP
JLCPCB Part #
C1361882
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
16 160mW 47Ω 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS