768141101GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768141101GP
JLCPCB Part #
C1361866
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100mW 100Ω 13 14 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS