753091333JP
MFR.Part #
753091333JP
JLCPCB Part #
C1361821
Package
SMD-9P,2x6.9mm
Description
33kΩ 40mW 8 9 ±200ppm/℃ ±5% SMD-9P,2x6.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS