752083332GP
MFR.Part #
752083332GP
JLCPCB Part #
C1361698
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 3.3kΩ 4 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS