766161153GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766161153GP
JLCPCB Part #
C1361500
Package
SOIC-16
Description
15 15kΩ 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS